Masaż Shantala

Częste masowanie dziecka ma bardzo pozytywny wpływ jego rozwój. Wpływa także nie tylko na samo dziecko, ale również na osobę która ten masaż wykonuje. Ten rodzaj masażu może wykonać z łatwością każdy, jego technika jest bardzo prosta do nauczenia.

Czym tak naprawdę jest masaż Shantala?

Jest to wywodząca się ze starożytności technika masażu niemowląt oraz dzieci, która wywodzi się z Indii. Obecnie jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Holandii, a z roku na rok zyskuje popularność także w Polsce.

Masaż niemowląt tą techniką jest bardzo prosty, jednak jak w przypadku każdego masażu warto aby osoba, która będzie wykonywać masaż tą metodą zapoznała się z jego szczegółami. Na naszych zajęciach poznasz fachową wiedzę, tak by podczas masażu dziecka czuć się pewnie.

Korzyści jakie niesie za sobą masaż Shantala to między innymi wyciszenie, relaks oraz czuły i namacalny kontakt z rodzicem. Do tego prawidłowo wykonywany masaż może pomóc dziecku w lepszym trawieniu a także zwiększają poczucie bezpieczeństwa maluszka.

"Zdrowie Twojego dziecka jest dla nas priorytetem!"

Zarejestruj się na darmowy kurs w naszej szkole.

Lokalizacja

ul. Morcinka 17
87-100 Toruń
Telefon: 508 199 030

Godziny otwarcia

Pon-Pt 16:00 - 19:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Szybki kontakt

508 199 030

Znajdziesz nas na