Szkoła rodzenia i położna

Położną możesz wybrać bezpłatnie dwa razy w roku kalendarzowym. Za kolejną zmianę wnosisz opłatę.

Jakie są kompetencje położnej POZ?

Położna środowiskowa podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) opiekuje się kobietami w każdym wieku. Jest to kompleksowa opieka pielęgnacyjna – położnicza i ginekologiczna.

Miejsce wizyt

Wizyta położnej POZ może się odbyć:

  • w warunkach ambulatoryjnych, np. w gabinecie w przychodni
  • w domu pacjentki (wizyta patronażowa i profilaktyczna)

Położna POZ przygotowuje plan edukacji przedporodowej dla kobiet w ciąży, w tym dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka. Jest to integralna część dokumentacji medycznej pacjentki. Obejmuje praktyczne i teoretyczne przygotowanie do porodu, połogu, karmienia piersią i rodzicielstwa (także w formie świadczeń realizowanych grupowo [SzkołaRodzenia]).

W Naszej Szkole rodzenia w terenie pracują trzy położne, to która z nich trafi właśnie do Ciebie uzależnione jest od Twojego miejsca zamieszkania. W ramach świadczeń realizujemy opiekę poporodową (patronaż) oraz prowadzimy kurs składający się z 10 spotkań teoretycznych, 2 spotkań warsztatowych oraz kilku spotkań z fizjoterapeutką. To wszystko za darmo.

Jeśli potrzebujesz konsultacji laktacyjnej to zapraszamy do naszego gabinetu w Szkole (szczegóły w sekretariacie lub za pośrednictwem messenger).

Martwisz się czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo? Umów się na wizytę do naszej fizjoterapeutki, ona odpowie fachowo na każde Twoje pytanie.

Posiadamy niezbędny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i motywację do pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej dzwoń, pytaj lub napisz.

Lokalizacja

ul. Morcinka 17
87-100 Toruń
Telefon: 508 199 030

Godziny otwarcia

Pon-Pt 16:00 - 19:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Szybki kontakt

508 199 030

Znajdziesz nas na