Szkoła Mamy i Taty w Toruniu, która od 2017 prowadzi bezpłatne kursy przygotowujące przyszłych rodziców do ich nowej roli. Do roli bycia rodzicem. Celem naszych zajęć jest pomoc i przygotowanie przyszłych rodziców w tym wyjątkowym czasie, jakim jest oczekiwanie na nowego członka rodziny.

Zajęcia w naszej szkole rodzenia pozwolą Wam przygotować się do porodu, karmienia piersią oraz opieki nad noworodkiem. Większość kursantów, którzy uczęszczali na zajęcia zgodnie twierdzi, że uczestnictwo w kursach pozwoliło im poczuć się pewniej.

Nasze zajęcia odbywają się w formie luźnych wykładów z wykorzystaniem elementów ćwiczeń praktycznych, na których poznacie między innymi wiele cennych wskazówek związanych z ciążą oraz tego w jaki sposób zaopiekować się noworodkiem. Odpowiemy także na wszystkie nurtujące Was pytania, tak by rozwiać wszystkie wątpliwości - chcemy mieć pewność, że kończąc nasz kurs będziecie w pełni przygotowani do bycia rodzicami.

Bycie rodzicem to wspaniałe i wyjątkowe doświadczenie, dlatego nie zostawiamy Was samych. Na naszych zajęciach przyszłe mamy zdobywają cenną wiedzę na temat karmienia piersią a tatusiowie tego w jaki sposób ich przyszła pociecha powinna być prawidłowo kąpana. Rodzice trenują także zakładanie pieluszki oraz ubieranie ubranek.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, a sam kurs prowadzony jest przez doświadczone położne. Naszym celem jest aby przyszli rodzice byli w pełni przygotowani do swojej nowej roli!

0

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta"

ul. Morcinka 17

Pon-Pt 16:00 - 19:00